שימוש במצלמת ה - TM5 MINI בחוץ, בסביבה מוצלת
האווטר של מצלמת ה - TM5 MINI

על המצלמה והתוכנה המלווה אותה

מצלמת ה – TM5 MINI היא הדור הנוכחי של מצלמות מיקוד המבט של EyeTech. המצלמה, שהגרסה הנוכחית שלה הוצגה ב – 2016, מציגה מגוון רחב של יכולות ייחודיות:

 • מתן מענה לכל רמות המשתמשים, החל מהפשוט ביותר ועד ל – Power User. תוכנת המצלמה מגיעה עם שלושה פרופילי משתמש מוכנים מראש:
  1. פשוט – מתאים למשתמש המתחיל, העושה את צעדיו הראשונים במיקוד מבט – משחקים או לוחות גריד מאוד פשוטים. כיול והפעלה  בקליק אחד, אין שום צורך במיומנות טכנית של המשתמש או המלווים.
  2. בסיסי – מתאים למגוון רחב של משתמשים, החל מאלה שרק עברו ממשחקי מיקוד מבט לתקשורת, ועד ל"משתמשים כבדים" של הגריד ושל היישומים השונים שלו. יותר אפשרויות, יותר שליטה באופן שבו המצלמה עובדת, אבל עדין פשוט להפעלה למשתמש הלא טכני.
  3. מתקדם – מתאים למשתמשי שליטה במחשב, הממוקדים בהפעלה מהירה ויעילה של התוכנות השונות. מגוון רחב של אפשרויות שליטה והתאמה של אופן הפעלת המצלמה לנוחות המשתמש.
 • דיוק רב: תוכנת המצלמה מבוססת על האלגוריתמים החדשים ביותר של EyeTech, המאפשרים זיהוי מהיר של האישונים, שמירה על מיקומם גם עבור משתמשים הנעים כל הזמן במהירות, ומסוגלים להתמודד עם מגוון רחב של עיניים. הדיוק המושג מאפשר תמיכה במנגנון של בחירה ישירה במצב של שליטה בחלונות, ללא צורך בזום או בתהליך דו שלבי אחר, יכולת שאינה קיימת במרבית המצלמות האחרות.
 • אפשרות להעיר את המחשב ממצב שינה  באמצעות העיניים. אפשרות זו חשובה למשתמשים העשויים להירדם מול המסך, ומעוניינים לחזור ולעבוד עם המחשב כאשר הם מתעוררים, ללא צורך בהתערבות של מלווה. שימו לב שמדובר כאן בשינה של המחשב ולא רק של המסך.
 • מסנן אור מיוחד, המאפשר הפעלה של המצלמה גם מחוץ לבית, בסביבה מוצלת.
 • אופציה למעבר ל – “Live View”, המאפשרת להבין ביתר פירוט איך המצלמה "רואה" את עיני המשתמש, ומסייעת במיקום נכון שלו מול המסך.
 • מבנה קשיח ועמיד (מתכת) וחיבור USB מוגן בחלק האחורי של המצלמה המעניקים למצלמה עמידות ושרידות.
 • שתי נורות בחלק הקידמי של המצלמה מספקים אינדיקציה לגבי סטטוס זיהויי העיניים.
 • ולסיום (למרות שודאי לא אחרון בסדר החשיבות) – אינטגרציה מצוינת עם גריד 3. TM5 Mini נבחרה ע"י Smartbox להיות המצלמה המובילה במוצריה, ושתי החברות מחויבות לאינטגרציה אופטימלית בין מוצריהן.
מצלמת TM5 MINI

על EyeTech -החברה שמאחורי TM5 MINI

EyeTech היא כיום החברה הותיקה ביותר בעולם בתחום מיקוד המבט. החברה ממוקמת באזור פיניקס שבאריזונה, ארה"ב. היא נוסדה ע"י משתמש מיקוד מבט, המנהל אותה גם היום. לאורך יותר מעשרים שנות קיומה החברה שמרה על מחוייבות לתחום התת"ח ולמשתמשים הרבים של מוצריה ברחבי העולם. EyeTech מחוייבת לחדשנות ומשתפת פעולה עם חברות רבות המשתמשות בטכנולוגיה שלה לנושאים שונים ומגוונים. 

למטה תוכלו לראות מספר סרטוני וידיאו של EyeTech, אחד מהם עוסק בשליטה מלאה בכסא גלגלים באמצעות העיניים – דוגמא טובה לחדשנות ולשיתוף פעולה (אגב – הפתרון עדיין בתהליכי אישור ע"י ה – FDA ואינו זמין לרכישה).

על הקשר בין Eyetech ודיבור

דיבור היא המשווקת הבלעדית של מוצרי EyeTech בישראל. במהלך העבודה עם צוות EyeTech, מצאנו קבוצה מחוייבת ללקוחותיה ולמוצריה ופתוחה לקבלת משוב על מנת להמשיך ולשפר את חווית השימוש במוצרים. בעבודתנו עם EyeTech אנו ממשיכים בגישה שהנחתה אותנו עד כה – ממשק פשוט, שיאפשר תחילת עבודה קלה למשתמשים הצעירים והחדשים, ולא יצריך מיומנות טכנולוגית של המלווים. שמחנו לראות שהצוות איתו עבדנו הגיב במהירות לבקשותינו בנושאים אלה, וכבר בגרסה הנוכחית של התוכנה המלווה את המצלמה, נכללו כמה מבקשות אלה. 

סרטונים מערוץ היוטיוב של EyeTech